Rólunk:Duguláselhárítás

zuhanytálcák, padlóösszefolyók,
pissuárok,

gerincvezetékek tisztítása,
takarítása /32-150 mm-es csőátmérőig/.

csapadék lefolyók takarítása,
karbantartása

gerincvezetékek és tisztító aknáinak
takarítása, karbantartása

Az oldal története

Engedje meg, hogy figyelmébe
ajánljam szolgáltatásaimat,
vállalkozásom már közel

3éve foglalkozik
duguláselhárítással a régióban.

Szolgáltatásaimat falbontás nélkül, korszerűgépi technológiával és vegyszeres eljárással végzem, garanciával a
nap 24 órájában.
Amennyiben Önöknek bármilyen dugulással kapcsolatos problémájuk és kérdésük van, kérem bizalommal forduljanak hozzám!

Duguláselhárítás árak

Duguláselhárítás árak Nyíregyházán– fix áron – olcsó árak.

Duguláselhárítás Nyíregyházán– Fix árak. Hívjon, és biztosan elfogatható, korrekt árat ajánlunk ! Tudom, minden megrendelőnk szeretné előre tudni, hogy mekkora összegre számíthat, de szinte minden egyes lefolyó tisztítási munka, más-más jelleggel bír. A probléma megoldásához szükséges gépek igénye és a munkára fordított idő határozza meg a felmerülő költségeket.  Azonban,  ha részletesen leírja a problémát, már előre tájékoztatjuk Önt a várható, dugulás elhárítás árakról.

Duguláselhárítás Nyíregyházán fix áron a legolcsóbban. Kiszállási díj nélkül. Diák, nagycsaládos és nyugdíjas árkedvezménnyel. Külső és belső csatornahálózatok tisztítása higiénikusan,  garanciával, fix áron.

Nyíregyháza Duguláselhárítás Nyíregyházán– fix áron

Telefon: 06 30/729-7417

Duguláselhárítás árak:

Kád vezeték duguláselhárítás – 7000 Ft. – tól

Zuhanytálca duguláselhárítás – 7000 Ft. – tól
Padlóösszefolyó vezeték duguláselhárítás – 7000 Ft. – tól
Mosogató vezeték duguláselhárítás – 8000 Ft. – tól
WC vezeték duguláselhárítás – 8000 Ft. – tól
Strang vezeték duguláselhárítás – 10000 Ft. – tól
Fertőtlenítés és szagtalanítás – 2000 Ft. – tól

És talán a leggyakoribb problémaforrás,  főleg több szintes épületeknél: vákuum a rendszerben.  Tehát a WC. lehúzást követően eltűnik a víz a szifonokból és bűzzárakból. Pótolni kell a strang szellőzőt vagy légbeszívó szelepeket.

A munka menete

Felmerülő kérdések, és a munka menete :

A telefonos megkeresés alkalmával, próbálja meg a problémát körülírni, ezzel is pontosíthatjuk a duguláselhárítási árakat és a munka elvégzésének idejét.

Milyen kérdések merülhetnek fel, amire jó ha tudjuk a választ ?

- melyik kerületben van a probléma
- milyen fajta épületről van szó ( panel, társasház, ház, kereskedelmi egység, stb.)
- kültéri, vagy beltéri a dugulás
- a fennálló dugulás, milyen tipusu csőszakaszt érint : (alapvezeték, strang vezeték, szakaszvezeték)
- mi dugult el (mosogató, mosdó, kád, zuhanytálca, padlóösszefolyó, wc, stb.)
- feltételezhető csőátmérő
- dugulás mértéke
- feltételezhetően, mitől dugulhatott el a lefolyó vezeték
- a probléma fennállásának ideje
- történt-e már próbálkozás, (esetleg lefolyótisztító szerrel).

Lefolyó szagtalanítása

Alap esetben,  egy  jól méretezett,  rendszeresen használt és karbantartott lefolyó rendszert,  nem kell szagtalanítani, mert nem áraszt magából  kellemetlen szagokat.  Az ipari lefolyótisztítók és házi praktikák is csak ideig-óráig  fedik el a szagokat, ezért járjunk utána mi a probléma valós oka.  A megoldás a rendszeres karbantartás és a bőséges forróvizes átöblítés.

mosogato

Mik lehetnek a szagok forrásai, pár ötlet a sok közül ?

1. Kézmosó – pangó lerakódások a szifonban: haj, szőr, szappan és tisztítószer maradék
2. Mosogató – étel és mosószer maradék a szifonban
3. Mosógép – elkoszolódott szűrő (3 havonta ellenőrizni),  lerakódások a mosószer adagolóban
4. Mosogató gép – rothadó ételmaradékok a szűrőben, bűzelzárási problémák a szifon rákötésnél
5. Kád – pangó lerakódások a szifonban: haj, szőr, szappan és tisztítószer maradék
6. Zuhanytálca – pangó lerakódások a szűrő kosárba és a  szifonban: haj, szőr, szappan és tisztítószer maradék
7. WC. – tömítetlenségi problémák, ültető gumi hiánya.
8. Padlóösszefolyó – a kád, zuhany, kézmosó rákötéséből adódóan ugyan az: haj, szőr, tisztítószer

És még egy-két ötlet….

A  jollyflexes  (flexibilis szifon) megoldásoknál gyakran előfordul, hogy rövidre lett szabva a flexibilis cső,  így nincs lelógó ív,  amibe létre jönne a bűzelzárás.  Elöltöltős típusú mosógépeknél, az ablak gumitömítés környékén is sok mosószer maradvány gyűlhet össze.

jollyflex-szifon

És egy tipp:

Ha már minden képen önteni akarunk valamit a lefolyóba, hogy a szagokat elnyomjuk, akkor használhatjuk a következő, otthon is fellelhető filléres szereket: szódabikarbóna, ecet, citromsav, kóla